0541 354 69 10
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cam Cama Fotoselli Kapı

30 Mayıs 2022
10.476 kez görüntülendi
Cam Cama Fotoselli Kapı Sistemleri Ankara

Fotoselli otomatik kayar kapılar ofisler, perakende satış ortamları, hastaneler, havaalanları ve konut girişleri için uygundur. Fotoselli otomatik yana kayar kapılar, kompakt, dayanıklı, enerji tasarruflu, hırsızlık önleme, acil çıkış ve yangın özellikleri içeren güvenlik ve emniyet seçenekleridir.

Otomatik foto kayar kapı çözümleri yapıların giriş ve çıkışlarında sorunsuz, güvenli ve tek yönlü insan ve eşya akışını sağlamak için tasarlanmıştır. İlk izlenimler önemlidir. Sağlam ve geniş ürün yelpazesi görselleştirmesine dayalı ilk izlenim, yapıların çekiciliğini her zaman artırır.

Ürün Açıklaması
  • Proje bazlı çalıştığımızdan dolayı siz değerli müşterilerimizin istediği ölçülerde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizin teknik özellikleri ile detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Görselleri

Cam Cama Fotoselli Kapı Sistemleri Andoor Otomasyon Cephe bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır.  Montajını yaptığımız tüm kepenk çeşitleri işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 Yıl Firmamız garantisi altındadır. Ücretsiz Keşif ve yerinde fiyatlandırma için 0506 957 69 06 numaralı telefonlardan yada aşağıda bulunan keşif formundan haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Kampanyalar
Tüm ürünlerimizde %25 indirim fırsatını kaçırmayın.
Bize Whatsapp’tan Yazın
Görüşmeyi Başlat
1
Bize Yazın
Merhaba ,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.