0541 354 69 10
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Doğru panjur ve kepenk seçimi: Aranacak 3 şey

20 Nisan 2022
6.565 kez görüntülendi
Doğru panjur ve kepenk seçimi: Aranacak 3 şey

Doğru panjur ve kepenk seçimi ilk bakışta kolay gibi görünse de böyle bir karar için birçok faktörün göz önünde bulundurulması gerekir. Bunun nedeni, çeşitli stillerde, tasarımlarda ve işlevlerde bulunmalarıdır. Bu nedenle, hangi özel panjur tipinin tüm gereksinimlerinizi karşılayacağını bulmak önemlidir.
Panjur satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken 3 önemli nokta:

1. Güvenlik

Hiç şüphe yok ki, güvenlik tüm ev ve iş yeri sahipleri için bir endişe kaynağıdır. Yüksek güvenlikli panjurlar ve kepenkler kurarak olası hırsızlık risklerini en aza indirirsiniz. Ayrıca ekstra güvenlik ekleyerek panjurlarınızın ve kepenklerinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlayabilirsiniz.

2. Kalite

Kalite, güvenlik kadar önemli olan bir diğer faktördür.  konut ve işyerlerinize kaliteli kepenk ve panjurlar eklerseniz çok uzun ömürlü olurlar. Bu nedenle, doğası gereği dayanıklı ve sürdürülebilir olan panjurları seçtiğinizden emin olun. Güvenlik faktörüne de zarar vereceği için kepenklerin kalitesinden ödün vermeyin. Ayrıca, tanınmış bir sağlayıcıdan yüksek kaliteli panjurlar seçmek, daha uzun süre dayanmalarını sağlayacaktır.

3. Maliyet ve bütçe

Kepenk ve panjur seçerken göz önünde bulundurulması gereken tartışmasız en önemli faktör budur. Özellikle eviniz için dayanıklı, sürdürülebilir ve şık panjurlar söz konusu olduğunda, en ucuz seçeneğe razı olmak zorunda değilsiniz. Uzun süre dayanacak bir şey seçmelisiniz. Bu nedenle hem bütçenize uygun hem de kaliteye önem veren panjurları satın alın ve güvenilir bir firmadan aldığınızdan emin olun. Bu uzun vadede çok faydalı olacaktır.
Ayrıca panjur seçerken dikkat etmeniz gereken renk, tasarım, ebat ve garanti gibi diğer hususlardır.
Otomatik Panjur  sistemleri olarak, Güvenlik kapıları ve diğer ürünleri tüm gereksinimlere uygun olarak tasarlıyoruz. Panjur kepenk seçimlerinizde bizi tercih edin !

Görüşmeyi Başlat
1
Bize Yazın
Merhaba ,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.