0541 354 69 10
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hermetik Fotoselli Kapı (Hastane)

30 Mayıs 2022
10.471 kez görüntülendi

Hastanelerde ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde kullanılan antibakteriyel hijyenik oda kapıları. Hijyenik bir alan ve gerekli izolasyon gerekli mekanlarda kullanılan hermetik kapıların en önemli özelliklerinden biri ameliyathane gibi özel iklime sahip odalarda koşulların korunmasıdır.

Radyoloji sektörünün X-ışınlarına karşı kurşun uçlarla korunan ağır kapı kanatlarının kullanımına yönelik ihtiyaçları Kurşunlu Kanat versiyonu

Ürün Açıklaması
  • Proje bazlı çalıştığımızdan dolayı siz değerli müşterilerimizin istediği ölçülerde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizin teknik özellikleri ile detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Görselleri

Hermetik Fotoselli Kapı (Hastane) Andoor Otomasyon Cephe bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır.  Montajını yaptığımız tüm kepenk çeşitleri işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 Yıl Firmamız garantisi altındadır. Ücretsiz Keşif ve yerinde fiyatlandırma için 0506 957 69 06 numaralı telefonlardan yada aşağıda bulunan keşif formundan haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Kampanyalar
Tüm ürünlerimizde %25 indirim fırsatını kaçırmayın.
Bize Whatsapp’tan Yazın
Görüşmeyi Başlat
1
Bize Yazın
Merhaba ,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.