0541 354 69 10
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Seksiyonel Garaj Kapısı

30 Mayıs 2022
10.496 kez görüntülendi
Seksiyonel Garaj Kapısı Ankara

Seksiyonel garaj kapıları, dünyadaki en yaygın garaj kapısı türleridir – muhtemelen evinizde de bunlardan biri vardır. Bir seksiyonel garaj kapısının paneli, menteşelerle bir arada tutulan bölümlere (dolayısıyla adı) ayrılmıştır. Menteşeler, garaj kapısı panelinin nasıl açılacağını etkileyen bükülmesine izin verir. Seksiyonel bir garaj kapısı, garaj kapısı açıklığınızın tepesine ulaşana kadar dikey bir ray üzerinde hareket edecektir. Ardından, yatay yol boyunca garajınızın tavanına paralel olarak bükülmeye ve koşmaya başlayacaktır. Kapı sacı, kapı açıcı ve bağlantı parçalarından oluşmaktadır. 

Ürün Açıklaması
  • Proje bazlı çalıştığımızdan dolayı siz değerli müşterilerimizin istediği ölçülerde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizin teknik özellikleri ile detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Görselleri

Seksiyonel Garaj Kapı Sistemleri Andoor Otomasyon Cephe bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır.  Montajını yaptığımız tüm kepenk çeşitleri işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 Yıl Firmamız garantisi altındadır. Ücretsiz Keşif ve yerinde fiyatlandırma için 0506 957 69 06 numaralı telefonlardan yada aşağıda bulunan keşif formundan haftanın 7 günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aktif Kampanyalar
Tüm ürünlerimizde %25 indirim fırsatını kaçırmayın.
Bize Whatsapp’tan Yazın
Görüşmeyi Başlat
1
Bize Yazın
Merhaba ,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.